Wczytuję dane...
Kod producenta: 1122005F
Realizacja zamówienia: 3 dni
Zawartość opakowania: 75 ml
145,00 PLN

W dawnych Chinach skóra dłoni wymagała ochrony przed skutkami ciężkiej pracy i ekstremalnymi warunkami, w jakich ludzie pracowali, np. : na polach ryżowych. Połączenie najlepszych składników Farmakopei Chińskiej znanych z dobroczynnego działania na ręce i paznokcie wykorzystano do stworzenia kremu do rąk „anielskie dłonie”

Zawiera ekstrakt biologiczny Aloe Vera - nazywany w Chinach « remedium harmonii », wg Pen T’sao (autora pierwszego dzieła o działaniu roślin chińskich) zawiera liczne witaminy i sole mineralne, którym zawdzięcza właściwości zabliźniające, nawilżające i ochronne. Bambus, który jest w Chinach rośliną świętą - ma dobroczynny wpływ na stan skóry, paznokci i włosów, dzięki silnemu stężeniu krzemu (77%), który między innymi, stymuluje syntezę kolagenu. Biała morwa chińska, bogata w witaminy A, B1, B2 i C, oraz w aminokwasy, które przeciwdziałają powstawaniu przebarwień na dłoniach. Niesamowita kompozycja olejków eterycznych - cytryny, pomarańczy, cedru, eukaliptusa, kardamonu sprawią, że pielęgnacja będzie działać również na zmysły!

Stworzony dla suchej, odwodnionej skóry rąk oraz zniszczonych paznokci.


Porada eksperta

Nakładaj krem  na dłonie i paznokcie, następnie lekko masuj, w kierunku do czubków palców.  Szybko zauważysz, że Twoje dłonie są miękkie, delikatne w dotyku, a paznokcie wzmocnione. Krem nie zostawia tłustego filmu.

Jeśli zastosujesz krótki masaż z chińskiej refleksologi, będzie to doskonałym uzupełnieniem rytuału: przy pomocy kciuków, okrężnymi ruchami uciskaj punkty pokazane na rysunku. Dzięki temu złagodzisz napięcia, które często gromadzą się własnie w dłoniach.

Dla lepszego rezultatu zastosuj Seeds and Flowers Exfoliant - kwiatowy peeling. Dzięki temu skóa będzie gładsza i jaśniejsza.  

  • Skład: 

    Aloe vera, bambus, morwa chińska, olejki eteryczne: cytryna, pomarańcza, eukaliptus, drzewo cedrowe, kardamon

  • Pojemność: 

    75 ml

  • Przeznacznie: 

    Do rąk