TO JEST PRZYKŁADOWY SKLEP OPROGRAMOWANIA REDCART.PL ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE!

Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 100 ml
265,00 PLN

„Pierwsza terapeutyczna mgiełka nie tylko do ciała i włosów, ale również dla umysłu”

Apsarasy są nadprzyrodzonymi pięknymi półboskimi istotami, które ukazują się jako młode kobiety o wielkiej piękności i elegancji i są biegłe w sztuce tańca. Są żonami Gandharwów, pałacowych sługów Indry. Tańczą do muzyki granej przez swych mężów, zwykle w pałacach bogów i zabawiają bogów i poległych bohaterów. W swym zadaniu opiekunek poległych bohaterów mogą być porównane do walkirii w nordyckiej mitologii. Apsarasy są w stanie zmieniać swój wygląd zgodnie ze swym życzeniem . Apsarasy są powiązane z wodą; dlatego mogą być porównane do nimf, driad i najad starożytnej Grecji. 

Zainspirowana sakralnymi olejkami z królestwa Syjamu, woda Eau du Siam przeniesie Cię w niezapomnianą podróż zmysłów. Daj się ponieść tym urzekającym zapachom !


Porada eksperta

Jean-Pierre Bethouart, słynny francuski perfumiarz, czerpał inspirację ze świętych esencji królestwa Syjamu do stworzenia tej aromatycznej wody, niesamowitą kompozycję bergamotki i drzewa gwajakowego. Rozpyl delikatny strumień wody z Syjamu  na ciało, włosy, a także na pościel. Ten unikalny zapach cudownie pobudzi zmysły. 

Doskonale sprawdzi się po kąpieli w olejku Syjam oraz przy aromacie świecy Syjam.

  • Pojemność: 

    100 ml

  • Skład: 

    Bergamotka, gwajakowiec

  • Przeznacznie: 

    Do ciała, pościeli, pomieszczeń