TO JEST PRZYKŁADOWY SKLEP OPROGRAMOWANIA REDCART.PL ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE!

Wczytuję dane...
Codzienny, w pełni ochronny fluid koloryzujący z filtrem SPF50 i PA ++++ przed wszystkimi szkodliwymi skutkami widocznego i niewidzialnego promieniowania świetlnego dzięki silnemu połączeniu naturalnych ekranów mineralnych i ekstraktów ze słodkiej papryki
Gwarancja: 24 miesięcy
335,00 PLN

Po trzech latach badań Laboratoires Cinq Mondes opracowało najbardziej wszechstronną ochronę komórek.

Obejmując bardzo szerokie spektrum, chroni przed wszystkimi widzialnymi promieniami świetlnymi: UVA i UVB oraz niewidocznymi: światłem niebieskim i podczerwonym.
Dzięki Tinted Multi-Protector Fluid młodość Twojej skóry jest doskonale chroniona przed efektami fotostarzenia dzięki ekstraktom ze słodkiej papryki i naturalnym ekranom mineralnym.

Błyskawicznie bardziej promienna i jednolita cera bez defektów dzięku duetowi Magnolia i naturalnym mineralnym pigmentom.
Pierwsza najnowocześniejsza pielęgnacja o oryginalnej konsystencji: formuła Tinted Multi-Protector Fluid zawiera pokryte olejem mikrokropelki wody, które w pełni pokrywają skórę bez uczucia lepkości i tłustości. Jego wykończenie jest przezroczyste i niesamowicie jedwabiste. Dzień po dniu jakość skóry wyraźnie się poprawia.

  • Pojemność: 

    30 ml