Wczytuję dane...
„Obudź swoje zmysły, dzięki temu relaksującemu i nawilżającemu olejkowi, który sprawia, że skóra jest jedwabista!”
Kod producenta: 1122009F
Realizacja zamówienia: 3 dni
Zawartość opakowania: 150 ml
200,00 PLN

Ten suchy olejek to mieszanka odżywczych i regenerujących mocy Noni (morwa indyjska). Owoc Noni zawiera substancje, posiadające wyjątkowe właściwości opóźniające występowanie objawów starzenia się skóry; oraz Tahitańskiego Monoi, który posiada właściwości nawilżające, wygładzające i zmiękczające skórę. Wmasowany w skórę pozostawia na jej powierzchni delikatny, jedwabisty film, który chroni przed czynnikami zewnętrznymi środowiska oraz dodatkowo wzmacnia i zwiększa elastyczność skóry. Wykazuje własności przeciwzapalne, łagodzące i gojące drobne uszkodzenia skóry, ukąszenia owadów. 

Zgodnie z tradycją, olej monoi towarzyszył mieszkańcom Polinezji począwszy od niemowlęcych lat, kiedy  matki nacierały olejem ciała dzieci, chroniąc ich delikatną skórę przed słońcem, wiatrem i chłodem. Ze względu na swe nawilżające, łagodzące i ochronne działanie - olej monoi był wykorzystywany do pielęgnacji skóry i włosów. Tworząc na powierzchni ochronny film, chronił skórę i włosy przed słońcem, słoną wodą i zimnem. Polinezyjki zawdzięczały swe gęste, długie i czarne włosy oraz oliwkową, zdrową i gładką cerę właśnie olejowi MONOI.

Dzięki uniwersalnym właściwościom ochronnym ekstraktównoni i monoi , mgiełka może być użyta jako zabieg dla włosów przed użyciem szamponu : upiększa włosy i ułatwia rozczesywanie.


Porada eksperta

Umyj ciało mleczkiem peelingującym Papaya Puree, a następnie osusz delikatnie ręcznikiem i wmasuj olejek w ciało okrężnymi ruchami od kostek w górę. Dla efektu lśniących włosów, wetrzyj odrobinę suchego olejku w końcówki i delikatnie przeczesz. 

  • Skład: 

    Noni, monoi

  • Pojemność: 

    150 ml

  • Przeznacznie: 

    Do ciała i włosów