Wczytuję dane...
"Ten odżywczy balsam o kremowej konsystencji pozwoli Ci się roztopić z radości!"
Kod producenta: 1122002F
Realizacja zamówienia: 3 dni
Zawartość opakowania: 200 ml
288,00 PLN

Tradycyjnie stosowane w królestwie Syjamu oleje z orzechów tropikalnych od wieków towarzyszą rytuałom upiększającym kobiet dzięki zdolności nawilżania i odżywiania nawet najbardziej spragnionej skóry.

To odżywczy i regenerujący balsam, adaptacja pochodzącej z królestwa Syjamu tradycyjnej recepty na miękką i piękną skórę ciała. Trzy oleje roślinne uzyskane z orzechów tropikalnych (olej Kemiri, Olej z Orzechów Kokosowych, Olej z Orzechów Tamanu), w połączeniu z woskiem pszczelim, odżywiają, regenerują skórę ciała, zwłaszcza jego najbardziej wysuszone partie (łokcie, pięty, kolana…) oraz przywracają blask. 

Zaskakująca jest konsystencj - najpierw dość twarda, a po chwili, w kontakcjie ze skórą, topi się na niej jak masło. Eteryczne olejki bergamotki, cedru oraz gwajakowca pozostawią delikatny, nieco egzotyczny zapach.


Porada eksperta

Nawilżanie jest istotnym krokiem, zaraz po oczyszczaniu. Aby ponownie nadać skóze blask i miękkość, a także odpowiednie nawilżenie, zastosuj balsam z orzechów tropikalnych. Nałóż balsam na opuszki palców i rozgrzej go delikatnie masując w dłoniach. Nałóż na całe ciało okrężnymi ruchami, uwzględniając szczególnie wysuszone partie. Twoja skóra będzie nawilżona, jak nigdy dotąd! 

  • Skład: 

    Olej kokosowy, kemiri, tamanu, wosk pszczeli, olejki eteryczne bergamotki, cedru, gwajakowca

  • Pojemność: 

    200 ml

  • Przeznacznie: 

    Do ciała

Polecamy