TO JEST PRZYKŁADOWY SKLEP OPROGRAMOWANIA REDCART.PL ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE!

Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 150 ml
239,00 PLN

Wyjątkowe bogactwo Amazonii dla jędrnej, gładkiej i stonizowanej skóry. Jeden opatentowany składnik aktywny zainspirowany rytuałem piękna brazylijskich kobiet!

Laboratoria Cinq Mondes zebrały najlepsze tradycyjne amazońskie przepisy na piękną i zdrową skórę i stworzyły fito - toniczną mgiełkę. Ten bezprecedensowy produkt łączy w sobie organiczny olejek z orzechów brazylijskich, który nawilża skórę i zwiększa odnowę komórek, opatentowany ekstrakt z łubinu poprawia elastyczność skóry, odbudowuje i ujędrnia zwiotczałą skórę.

Z każdym kolejnym użyciem, skóra staje się jędrniejsza, a jej struktura poprawiona. Sprawdzona skuteczność - znacząca poprawa jędrności skóry: + 45% * ,89% ** kobiet stwierdziła natychmiastowe nawilżenie i komfort skóry, a struktura skóry była w dużo lepszym stanie już po 28 dniach.

* Ocena skuteczności uzyskana z wyników badań i ankiet przeprowadzonych na 18 ochotnikach przez niezależne laboratorium

** Ocena zadowolenia uzyskana z badań na 18 ochotnikach uzyskana przez niezależne laboratorium

Phyto - tonic oil zdobył nagrodę Victoires de la beauté 2015 - 2016.


Porada eksperta

Każdego dnia, rozpyl olejek na całe ciało i masuj okrężnymi ruchami do momentu wchłonięcia.Zwróć uwagę szcególnie na miejsca wymagające specjalnego potraktowania. Twoja skóra będzie jędrna i gładka.Dla lepszego rezultatu użyj wysmuklający krem brazylisjki.