Wczytuję dane...
„Mieszkanka tradycyjnych składników z opatentowanym czynnikiem to skuteczna walka z cellulitem spowodowanym zatrzymaniem wody w organizmie”
Kod producenta: 1123002F
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Zawartość opakowania: 150 ml

Po 3 latach badań, Cinq Mondes reinterpretuje staro indyjską, stosowaną w Ajurwedzie recepturę wysmuklającą. Wyszczuplający Krem Udvartana® łączy w sobie opatentowany składnik Lipocare®, wyciąg z organicznego żeń-szenia i liściokwiatu garbnikowego, które stymulują usuwanie toksyn wewnętrznych i poprawiają krążenie. Wyszczuplający Krem Udvartana® skutecznie walczy z cellulitem spowodowanym przez zatrzymanie wody i z samym zatrzymywaniem się wody w organizmie. Zawiera biologiczną esencję imbiru, który w medycynie ajurwedyjskiej uważany jest za lekarstwo uniwersalne, w kremie wysmuklającym rozszerza naczynia krwionośne, co pomaga usprawnić mikro-krążenie oraz amlę (agrest indyjski) - ekstrakt tej, rosnącej w północnych Indiach rośliny, w tradycji ajurwedyjskiej stosuje się, aby uwolnić ciałood toksyn i nadmiaru tłuszczu.


Porada eksperta

Stosuj krem Udvartana® codziennie, nakładając niewielką ilość kremu kolistymi, masującymi ruchami na strefy wymagające kuracji: biodra,
brzuch, pośladki, uda . 

  • Skład: 

    Przewiercień sierpowaty, bilogiczna esencja imbiru, amla

  • Pojemność: 

    150 ml

  • Przeznacznie: 

    Do ciała, wyszczuplanie