TO JEST PRZYKŁADOWY SKLEP OPROGRAMOWANIA REDCART.PL ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE!

Wczytuję dane...
Domowe SPA

Zastanawiasz się, jak stworzyć swoje własne domowe spa? Jest wiele możliwości - przybliżymy Ci kilka. 

Przede wszystkim nastaw się na chillout :) Potem pójdzie jak z płatka!

Jeśli uda Ci się wygospodarować godzinę dla siebie - czyli kompletna cisza lub ulubiona muzyka, która Cię odpręża, a do tego uda Ci się umiejscowić w łazience, to połowę sukcesu już osiągnęłaś /eś!

Jeśli posiadasz wannę - przygotuj sobie cudowną, aromatyczną kąpiel. Podczs, gdy woda wypełnia wannę, wlej pół nakrętki olejku pod przysznic i do kąpieli Phyto - aromatic bath&shower oil - masz do wyboru 5 unikalnych kompozycji TU. Aromatyczne olejki przeniosą Cię w świat, z których pochodzą. Zostały zainspirowane rytuałami pielęgnacyjnymi z różnych krajów, posiadają niesamowite kompozycje aromatyczne, które uwalniają się podczas mycia ciała. Wystarczy pół nakrętki olejku, żeby stworzyć kąpiel pełną cudownie pachnącej piany!

Zapal aromatyczną świecę - również masz do wyboru 5 rodzajów TU. Taka świeca wystarczy Ci mniej więcej na 40 godzin relaksu, więc raz na jakiś czas można sobie pozwolić :) Każda ze świec odpowiada kompozycją zapachową olejkom pod prysznic i do kąpieli.

Jeżeli wanny nie posiadasz, odkręć wodę w kabinie prysznicowej i pozwól, by gorący strumień przez kilka minut wytworzył w łazience mini - saunę. Obmyj ciało jednym z aromatycznych olejków pod prysznic TU.

Następnie - niezależnie od tego, czy masz wannę, czy prysznic, nasmaruj całe ciało czarnym mydłem Beldi (KLIK), zmyj, a następnie weź rękawicę Kassa (KLIK), która jest produktem uzupełniającym i masuj całe ciało okrężnymi ruchami. Rękawica Kassa wykonana jest z roślinnej celulozy - krepy. Ma bardzo drobną ścierną fakturę, dlatego masując nią ciało wykonujesz zarazem delikatny, ale dokładny peeling ciała. Dobra wiadomość jest taka, że rękawica Kassa się nie niszczy i nie ściera - kupujesz ją i możesz używać zawsze!

Gdy juz wykonasz te wszystkie czynności i zechcesz wydobyć się spod wody, rozpieść swoje ciało zmysłowym orientalnym olejkiem do ciała TYM. Olejek ten ma niesamowitą wręcz kompozycję zapachową i gwarantuję Ci, że nigdy nie poznałaś /-eś takiego aromatu!

Gratulacje! Właśnie wykonałaś/ -eś samodzielnie w domu rytuał oczyszczający o działaniu głęboko relaksującym HAMMAM! Ten tradycyjnie stosowany rytuał jest bardzo starą tradycją i został powołany do życia w krajach, w których słońce, wiatr i suche gorące powietrze sprawiała, że skóra mieszkańców była nieustannie przesuszona - Turcja, Tunezja, Egipt..

Po taki wykonanym rytuale nie pozostaje Ci nic innego, jak cieszyć się z niezapomnianej podróży po różnych kontynentach. Zajrzyj do nas jeszcze, to nie koniec naszych wspólnych podróży!